Referencie

Referencie

Spokojnosť mojich klientov je pre mňa prvoradá ...

Miriama G.

Ďakujeme pani Zuzke za krásne fotografie, je to pre nás pamiatka na celý život. Fotenie sme dohodli netradične zo dňa na deň, za čo jej chcem ešte raz poďakovať, vedela sa nám maximálne prispôsobiť. Ako sama povedala, malo to tak všetko byť a s výsledkom sme nesmierne spokojní. S priateľom sme ako dve teliatka, ktoré sa fotili prvýkrát a aj napriek tomu si s nami poradila. Určite len odporúčame, Zuzka je skvelá.

Danka Ch.

Už dva krát sme absolvovali fotenie u Zuzky, prvýkrát keď mal syn 1 mesiac, to boli také krásne intímne novorodenecké a po roku opäť, tento krát s vianočnou tématikou. Spokojnosť 100%, zabavili sme sa, zároveň oddýchli a fotky sú prosto užasne! Odporúčam Jedine čo ma mrzí, že sme nestihli (našou vinou) fotenie v snehu, mohli to byť prekrásne fotky.

Zuzana B.

Boli veľmi spokojní, absolvovali sme už 2 fotenia a bolo to skvelé, pohodička, úžasný prístup . Nádherné fotky, vrelo odporúčam. Tešíme sa na ďalšie fotenie.

Agáta K.

Naše fotenie bola výhra... máme už veľa profesionálnych fotiek, no jesenné sme ešte nemali. Tak sme sa tešili. Zuzka vybrala super miesto na fotenie. Je zlata, milá...  profesionálny prístup... môžem len odporučiť.

Aďka T.

So Zuzkou sme spolu fotili prvý krát a rozhodne nie posledný. Moja požiadavka bola trochu nezvyčajná ale naša spolupráca dopadla nad očakávania. Milý prístup, profesionalita, rýchle odoslanie a príjemná atmosféra. Výsledok je perfektný a rozhodne môžem odporučiť jej služby, ateliér a prácu.

Miroslava F. H.

Zuzka, ešte raz sa ti chcem poďakovať. Fotky sú nádherné, úžasná spomienka na čas ktorý sa žiaľ nedá zastaviť. Nerada sa fotím, ale vďaka tebe to bolo príjemné. Určite spolu ešte niečo vymyslíme.

Michaela G.

Zuzka je veľmi milá,profesionálna a trpezlivá fotografka s neskutočne vyvinutým zmyslom pre detaily. S fotkami od nej som maximálne spokojná.
Ešte raz ďakujem veľmi pekne a nabudúce sa určite ozvem znova.

Michaela S.

Zuzka, chceme sa Ti poďakovať že veľmi krásne fotky, ktoré mi vypustili aj slzičku. Budú mi navždy pripomínať to, ako nesmierne milujem svoju púpavienku. Fotilo sa nám s tebou veľmi dobre, keďže sme boli prirodzene a fotky vznikali pritom ako sme sa láskali a hrali.

Lenka Š.

Som veľmi spokojná so službami Zuzky. Má skvelý prístup a keďže sme absolvovali fotenie ako rodinka s malý dieťatkom, prispôsobila sa časovo a mala skvelý prístup aj k malej. A to bola v tomto čase ona sama v očakávaní. Odporúčam jej služby všetkým. Páčia sa mi jej prirodzené fotky.

Veronika N.

Úžasná fotografka plná nápadov a predstáv, fotenie s ňou je zábava a fotografie sú hotové umelecké dielo, mala som česť fotiť portréty a s výsledkom som bola nesmierne spokojná. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú mať pamiatku a krásnu spomienku.